Darmowe testy-językowe.pl - angielski, niemiecki, włoski, hiszpański, rosyjski, francuski
Your English idiom for today:

Oferta kursów

Zapraszamy na naukę języków obcych z bezpłatnym dojazdem lektora do Ciebie! Organizujemy zajęcia z języka: angielskiego, francuskiego, hiszpańskiego, niemieckiego, rosyjskiego, włoskiego.

Sprawdź, który kurs jest odpowiedni dla Ciebie:

Język ogólny

Język ogólny obejmuje kształcenie wszystkich umiejętno ści: mówienia, pisania, czytania i słuchania na poziomie odpowiednim dla danego Słuchacza. Nauka języka ogólnego ma na celu umożliwienie Słuchaczowi swobodnego posługiwania się językiem obcym w sytuacjach życia codziennego.

Język biznesowy i specjalistyczny/zawodowy

Zajęcia z języka biznesowego są skierowane do osób, które językiem obcym muszą posługiwać się w swojej pracy. Obejmują one zatem tematykę taką, jak: negocjacje, podróże biznesowe, komunikacja w zespole, prezentacje, prowadzenie spotkań i konferencji, korespondencja biznesowa z kontrahentami, umowy. Kształt i tematyka zajęć z języka biznesowego, jak w przypadku wszystkich naszych zajęć, są dobierane pod kątem potrzeb klienta branży w jakiej pracuje i zakresu jego obowiązków.

Szkolenia z języka profesjonalnego mogą obejmować zatem następujące obszary: administracja, służba zdrowia, prawo, bankowo ść i finanse, marketing, reklama, sprzedaż i obsługa klienta, komunikacja społeczna, rekrutacja, zasoby ludzkie i wiele innych.

Matura/certyfikaty/egzaminy

Ten typ zajęć ma na celu przygotowanie Słuchacza do zaplanowanego egzaminu. Przygotowujemy do matury, egzaminów gimnazjalnych, egzaminów na studiach bądź egzaminów wstępnych na uczelniach, jak również do różnego rodzaju certyfikatów językowych z języka angielskiego i innych języków obcych. Nasi lektorzy mają do świadczenie w przygotowywaniu uczniów do egzaminów na wszystkich poziomach, również na tym najwyższym.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą aktualną ofertą kursów na stronie http://angielskizdojazdem.warszawa.pl/